مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 

دسترسی محلی و پارکینگ مطب دکتر کاویانی

مخل قرار گیری مطب در میدان توانیر تهران در محله میدان ونک است. این منطقه با توجه با وجود مراکز پزشکی متعدد، مراکز تجاری و اداری متنوع معمولا پر ترافیک است. شدت ترافیک به ویژه در عصر ها بعد از ساعت 4-5 بیشتر است. این موضوع را برای رسیدنبه موقع به مطب در  نظرداشته باشید.

برای انتخاب بهترین راه دسترسی به مطب، با وسایل نقلیه مختلف می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

1.      وسیله نقلیه عمومی:

در این شرایط بهترین را استفاده از اتوبوسها یا تاکسی هایی است که مقصد آنها میدان ونک است. پس از آن بهترین انتخاب استفاده از اتوبوس های تندرو (BRT) و پیاده شدن در ایستگاه بیمارستان دی است. پس از آن شما لازم است به مدت 5-7 دقیقه پیاده روی نموده تا به کلینیک دکتر کاویانی برسید. توجه داشته باشید در این پیاده روی ناچار خواهید بود مسیری با شیب نسبتا زیاد (سر بالایی) را طی نمایید که برای بیماران قلبی یا تنفسی مناسب نیست.

2.      اتومبیل شخصی:

اگر از طرف غرب تهران حرکت کرده اید بهترین راه انتخاب اتوبان همت در مسیر غرب به شرق است. در این حالت شما باید از خروجی میدان ونک-توانیر بر روی پل توانیر (شهید عباسپور) امده و سپس با انتخاب مسیر به سمت راست به میدان توانیر برسید.

چنانچه از سمت شمال حرکت کرده اید بهترین انتخاب بزرگراه کردستان و سپس ورود به بزرگراه همت-شرق است.

اگر از شرق حرکت نموده اید انتخاب بهتر بزرگراه حکیم و سپس انتخاب مسیر کردستان-شمال و از آن طریق همت-شرق است.

در مورد حرکت از جنوب می توانید از میدان ولی عصر به سمت شمال حرکت نموده و در ادامه خیابان ولی عصر را تا تقاطع توانیر ادامه دهید و سپی وارد خیابان توانیر شوید تا به میدان توانیر برسید. مسیر دیگر از میدان ولی عصر، انتخاب راه از طریق خیابان فاطمی – خیابان شهید گمنام – بزرگراه کردستان-شمال و در نهایت همت شرق و خروج از مسیر ونک-توانیر است.

پارکینگ

پس از دسترسی به میدان توانیر بهترین محل باری پارک اتومبیل، کوچه های واقع در غرب میدان است. برای دسترسی به این کوچه ها می توانید قبل از میدان در خیابان توانیر و یا پس از میدان از خیابان نظامی گنجوی به سمت کوچه های غربی تغییر مسیر دهید. توجه داشته باشید در ساعات اداری پیدا کردن مکان منسب برای پارک اتومبیل دشوار است. به هر حال انتظار پیدا کردن محل پارک در فاصله ای نزدیک به میدان توانیر واقع بینانه نیست!