این کلینیک یک کلینیک تخصصی جراحی با نگرش فوق تخصصی در زمینه بیماریهای پستان، جراحی های انکوپلاستیک، زیبایی و بازسازی های پستان است.

روزهای فعالیت این کلینیک شنبه ها و چهارشنبه ها در ساعات بعد از ظهر از ساعت 4.5 تا 8.5 می باشد.

آدرس:

برای دسترسی به کلینیک می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران_ خیابان ولی عصر، خیابان شهید عباسپور، بالاتر از بیمارستان دی، میدان توانیر، پلاک 3، ساختمان پزشکی طلا، واحد 42

 

نحوه دریافت وقت ویزیت:

برای اخذ وقت معاینه می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

 

1. مكالمه مستقيم: براي اين كار كافي است با شماره تلفن 88663937 تماس گرفته و ضمن مکالمه با منشی کلینیک وقت مورد نظر را انتخاب نماييد.

 

2. پيام گير: در مواردي كه منشي كلينيك قادر به پاسخگويي نباشد شما با شماره تلفن 88871698 تماس گرفته و با قرار دادن پیام تلفنی مبنی بر درخواست وقت معاینه همراه با ذكر نام و شماره تلفن تماس او را مطلع خواهيد كرد. در اینصورت در فاصله کمتر از 72 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد و وقت مناسب تعيين مي گردد.

 

3. نوبت گيري الكترونيك: خوشبختانه اين كلينيك به عنوان اولين كلينيكي كه اقدام به ارايه اين سرويس از سال 1388 نموده است، اين امكان را فراهم كرده نا شما بتوانيد با تکمیل فرم در قسمت دريافت نوبت و ارسال آن بصورت الکترونیک وقت مورد دلخواه خود را از طريق اينترنت دريافت نماييد. در اين موارد شما مي توانيد مراحل دريافت نوبت را در قسمت پيگيري نوبت دنبال نماييد.

 

 

نکته مهم:

لطفاً در هنگام مراجعه تمام مدارک پزشکی قبلی خود اعم از عکسها، آزمایشات و سوابق پزشکی را همراه داشته باشید. این کار از انجام دوباره این اقدامات در بسیاری از موارد جلوگیری می کند و باعث تسریع در انجام امور تشخیصی و درمانی شما می شود.