مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 

هنگامي كه پزشك به شما مي‌گويد مبتلا به لنف ادم هستيد شايد براي اولين بار نام چنين بيماري را شنيده باشيد يا قبلاً فرد مبتلا به لنف ادم را در بين اطرافيان خود ديده باشيد. در هر حال پس از شنيدن نام لنف ادم مايل هستيد درباره لنف ادم، راه‌های پيشگيری و به تأخير انداختن زمان شروع آن، علل و اثرات آن روي زندگي بيمار بيشتر بدانيد.

 

مهم‌ترين نكته‌اي كه بايد در نظر گرفته شود مزمن و پيش‌رونده بودن ماهيت لنف ادم است كه بيمار را مجبور مي‌كند وضعيت زندگي خود را طوري تغيير دهد كه به وجود لنف ادم در عضو خود عادت كند. اگر از زماني که با اين بيماري مواجه مي‌شويد به‌طور کامل به توصيه‌هاي پزشک عمل کنيد به‌راحتي مي‌توانيد به زندگي طبيعي خود بدون محدوديت‌هاي جدي ادامه دهيد.

 

مطالب اين کتاب مي‌تواند براي تمام بيماران مبتلا به لنف ادم با علل گوناگون مفيد و قابل استفاده باشد از آنجا که در کشور ما نيز مانند اغلب کشورهاي جهان، اکثر بيماران مبتلا به لنف ادم افرادي هستند که پس از جراحي سرطان پستان دچار تورم لنفاوي ثانويه در بازو مي‌شوند، هدف از اين مجموعه افزايش آگاهي زنان و آموزش کاربردی کارکنان بخش‌هاي بهداشتي و درماني درباره عوامل خطر، علايم، راه‌هاي پيشگيري و درمان لنف ادم ثانويه پس از درمان سرطان پستان است.

 

برای دریافت فایل کامل کتاب میتوانید در این قسمت کلیک کنید. توجه داشته باشید این کتاب برای استفاده بیماران و پزشکان برای کنترل این بیماری نگاشته شده است و ااستفاده از مطالب این کتاب به جز در موارد مورد اشاره تنها با ذکر ماخذ قانونی خواهد بود.