گردش كار بيماران

در این کلینیک مانند بسیار از مراکز معتبر دنیا برای تمامی بیمارانی که با مشکلات پستانی مراجعه  می کنند پرونده الکترونیک تشکیل می شود. این کار اگرچه در ویزیت اول کمی وقت گیر است ولی با توجه به این که نسخه الکترونیک تمام مدارک بیماران در سیستم شبکه کامپیوتری کلینیک ثبت می شود، دسترسی به این اطلاعات در مراجهات بعدی بسیار آسان، دقیق و سریع شده و در این مراجعات در وقت صرفه جویی شده و دقت انجام کار نیز به مراتب بالا خواهد رفت.

برای راحتی در پذیرش و انجام معاینات مراحل زیر برای هر بیمار انجام  خواهد شد:

1. پذیرش و تشکیل پرونده الکترونیک:

پس از تعیین وقت قبلی، در ابتدای ورودتان، ابتدا منشی کلینیک پ ذیرای شما خواهد بود. او از شما سؤالاتی در خصوص سن، علت مراجعه، آدرس های تماس پستی، تلفنی و الکترونیک و ..... را خواهد پرسید تا این اطلاعات را در کامپیوتر وارد نماید. این کار باعث می شود تماس با شما در شرایط کنسل شدن، تغییر ساعت و در اختیار گذاردن سایر اطلاعات ضروری با مسئولیت انجام پذیرد. در پایان گزارش اقدامات انجام شده شما مانند ماموگرافی، سونوگرافی، پاتولوژی و غیره توسط منشی کلینیک اسکن شده و فایل مربوطه در پرونده الکترونیک شما ثبت می گردد.

2. اخذ سوابق پزشکی و تکمیل پرونده های الکترونیک:

پس از انجام امور مربوط به پذیرش، شما به قسمت ثبت اطلاعات تخصصی پزشکی (نزد خانم زنگنه) راهنمایی خواهید شد. ایشان مسئول تکمیل پرونده پزشکی الکترونیک شما می باشند. در این قسمت سؤالاتی در خصوص سوابق پزشکی شما اعم از مدارک پزشکی یا سوابق دارویی یا بیماری های قبلی و دیگر سؤالات مرتبط از شما پرسیده خواهد شد.

بدیهی است ممکن است انجام این کار برای تمامی مدارک مقدور نباشد و لذا در مرحله اخذ سوابق پزشکی، پزشک مسئول آن دسته از مدارک شما را که لازم است در پرونده شما ثبت گردد مشخص نموده تا امور مربوط به نگهداری الکترونیک آنها انجام گیرد. توجه داشته باشید که در پایان این مراحل، هیچیک از مدارک شما به صورت اصل یا کپی در کلینیک باقی نخواهد ماند.

3. معاینه و ویزیت اصلی:

پس از تشکیل و تکمیل پرونده الکترونیک، منشی کلینیک شما را طبق زمان تعیین شده به یکی از اطاقهای مغاینه 1 یا 2 راهنمایی می کند. در نهایت پزشک معالج شما، دکتر کاویانی، مدارک شما را بررسی نموده و معاینات لازم را برای شما انجام خواهد داد. چنانچه نیاز به نمونه برداری سوزنی و یا اقدامات سرپایی دیگر وجود داشته باشد این کار در همین زمان و توسط پزشک معالجتان انجام خواهد شد.