فعال شدن مجدد سیستم وقت دهی اینترنتی در کلینیک
سیستم وقت دهی اینترنتی مجددا از تاریخ اول مهر ماه 1396 فعال گردیده است.....
1396/6/22   0
سیستم وقت دهی اینترنتی مجددا از تاریخ اول مهر ماه 1396 فعال گردید.
در شکل جدید برای تعیین وقت، گزینه پرداخت هزینه ویزیت، در نظر گرفته شده است. این کار به این علت انجام شده که در سیستم گذشته در بسیاری موارد، بیماران وقتی را برای انجام معاینات رزرو میکردند ولی در زمان مقرر در کلینیک حضور پیدا نمیکردند و روزهای دیگری را برای مراجعه انتخاب میکردند. از طرفی برخی دیگر با تعیین نوبت برای یک نفر، به همراه یک یا چند نفر دیگر مراجعه میکردند و درخواست ویزیت داشتند. اگر چه این موضوع مشکلات مالی ایجاد نمی کرد ولی در بسیاری موارد نظم کاری در کلینیک را تحت الشعاع قرار میداد.
در سیستم جدید وقت دهی، سعی بر این است که نظم کاری در مطب برای کسانی که اینترنتی و یا تلفنی وقت گرفته اند به شکل بهتری رعایت شود اگرچه با توجه به کثرت مراجعین تاخیر تا یکساعت برای کسانی که وقت دارند غیر طبیعی نیست. از طرفی هنوز مثل سابق افرادی که مشکل اورژانس دارند در ابتدای هر شیفت میتوانند با مدارک مراجعه کنند و در صورت تایید پزشکان مبنی بر اورژانس بودن مشکل ایشان، در همان روز معاینه خواهند شد.
لازم به ذکر است وقت انتظار برای این گروه از بیماران بسیار متفاوت است زیرا برای ویزیت در همان روز، بیمارانی که از قبل وقت گرفته اند در اولویت خواهند بود. بدیهی است چنانچه هزینه های درمانی بیمار کمتر و یا بیشتر از حد پرداخت شده باشد، تسویه حساب در مطب و توسط منشی کلینیک انجام خواهد شد.
برای تعیین ووقت از طریق اینترنت اینجا را کلیک کنید و یا آنرا در قسمت آدرس صفحه کپی نمایید.

http://www.kbdi.ir/Default.aspx?AppSID=1&SSLID=44&ASXCode=AppointForm
انتهای پیام
  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):