تغییرات در وب سایت جدید کلینیک پستان و افزایش تعامل بیماران با کلینیک در فضای مجازی
به اطلاع مراجعین محترم میرساند در نظر است تغییرات گسترده ای در وب سایت این کلینیک صورت گیرد. ....
1396/12/11   0

همانگونه که بیماران و مراجعین محترم می دانند این وب سایت از اولین وب سایت های پزشکی در کشور بود کهامکان نوبت گیری الکترونیک را برای بیماران فراهم کرد. همچنین در حدود یک دهه است که بیماران از طریق همین وب سایت وارد تالار گفتگو شده و سوالات خود را مطرح  نموده و از دکتر کاویانی پاسخ دریافت میکنند.

بدیهی است این کار از وظایف ذاتی سیستم سلامت کشور و متولیان آن است ولی حتی این موضوع از بار وظیفه ای پزشکان در پاسخگویی به بیماران کم نمی کند. از طرفی علاقه شخصی دکتر کاویانی به جنبه های افزایش آگاهی های پزشکی برای عموم باعث شده است که این وب سایت و نیز اپلیکیشن مرتبط با آن به نام "سرطان پستان-دکتر کاویانی" که در فروشگاههای  Play store  نیز  Bazaar و نیز همین وب سایت قابل دستیابی است با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبین مواجه شده است.

 

بنابراین  در نظر است تغییرات گسترده ای در وب سایت دکتر کاویانی صورت گیرد. در این تغییرات سعی بر تعامل بیشتر با بیماران در فضای مجازی و امکان دسترسی بهتر بیماران به پاسخ سوالات پزشکی و کسب اطلاعات پزشکی هدف گذاری شده است.

 

از این رو از بیماران و صاحب نظران دعوت میشود تا با ارائه پیشنهادات خود این مجموعه را در برنامه ریزی برای این کار یاری نمایند.

شما می توانید نظرات خود را در این مورد و نیز در مورد اپلیکشین سرطان پستان به آدرس زیر ارسال نمایید. قطعا این نظرات در انجام تغییرات جدید در نظر گرفته خواهد شد.

آدرس ایمیل: secretary@kbdi.ir

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):