مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 
چگونگی تعیین وقت ویزیت در کلینیک و آغاز همکاری دکتر احمد الهی با کلینیک
با اطلاع بیماران محترم میرساند که برای رفاه حال بیماران و پرهیز از ازدحام و معطلی بیماران.....
1396/12/11   0

با اطلاع بیماران محترم میرساند که برای رفاه حال بیماران و پرهیز از ازدحام و معطلی بیماران آقای دکتر سید احمد الهی، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان برای همکاری دعوت شده اند و از ابتدای آبان ماه 1396 روزهای یکشنبه و سه شنبه نیز، این کلینیک فعال خواهد بود.

بنابراین بیمارانی که تمایل دارند معاینه و امور درمانی را تحت نظر ایشان انجام دهند می توانند در این روز ها مراجعه نمایند. دکتر الهی فارغ التحصیل فلوشیپ فوق تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند که این دوره را در دپارتمان جراحی دانشگاه و در بخش دکتر کاویانی گذرانیده اند. ایشان در این رشته فوق تخصصی ، از افراد سرآمد بوده و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند.

وقت ویزیت دکتر کاویانی:

بیماران برای تنظیم وقت ویزیت برای دکتر کاویانی می توانند با تماس تلفنی در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه بین ساعات 4 و نیم تا هفت و نیم با شماره 88663937 تماس بگیرند و یا

 در موارد اورژانس، در یکی از روز های شنبه یا چهار شنبه با کلیه مدارک به صورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایند تا در صورت تایید اورژانسی بودن وضعیت ایشان، معاینه در همان روز (و البته با پذیرش مدت انتظار طولانی) توسط دکتر کاویانی انجام شود.

 

**** تاکید میشود دوشنبه ها این کلینیک فعال نیست و در این روز از هفته کلینیک تعطیل است.****

 

وقت ویزیت دکتر الهی:

بیماران برای تنظیم وقت ویزیت برای دکتر الهی میتوانند با تماس تلفنی در روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 4 و نیم تا هشت و نیم با شماره 88871785 تماس بگیرند و یا

در موارد اورژانس در یکی از روز های یکشنبه یا سه شنبه با کلیه مدارک به صورت حضوری مراجعه نمایند تا در صورت تایید اورژانسی بودن وضعیت ایشان، معاینه در همان روز توسط دکتر الهی انجام شود.  

 

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):